Šiam kuponui galioja grąžinimo garantija. Įsigytą ir nepanaudotą kuponą galite grąžinti per 14 dienų nuo įsigijimo arba prekės išdavimo datos!
Užtikriname, kad prekė ar paslauga atitinka aprašymą ir yra kokybiška, taikomas garantinis laikotarpis.
Kartu.lt garantuoja:

Akcijos sąlygos

 • Kuponas galioja 40 Lt vertės klubo LAUKINIŲ VAKARŲ SALŪNAS picoms.
 • Kuponas negalioja kompleksiniams pietums, kitiems patiekalams (išskyrus picas), tabako gaminiams, gėrimams ir kitiems akciniams pasiūlymams.
 • Būtina atsinešti atspausdintą  Kartu.lt kuponą ir pateikti prieš atliekant užsakymą.
 • Kuponai nesumuojami.
 • Nuolaidos nesumuojamos.
 • Nepamirškite atsispausdinti ir atsinešti Kartu.lt kuponą!
 • Kuponas galioja: 2013 06 26 - 2013 09 01 (nepanaudojus kupono skaitomas kaip negaliojantis ir pinigai negrąžinami);
 • Jei reikia, sąskaitą-faktūrą išrašys pardavėjas po paslaugos suteikimo.

Pardavėjo kontaktai

LAUKINIŲ VAKARŲ SALŪNAS, UAB
Įmonės kodas: 175758889, PVM mokėtojo kodas: LT757588811
J. Basanavičiaus g. 16, Palanga
Telefonas: 8 670 08888
El. pašto adresas: info@salunas.lt
Nuoroda: www.salunas.lt

20 Lt už 40 Lt vertės kuponą populiariausioms picoms legendiniame klube Palangoje LAUKINIŲ VAKARŲ SALŪNAS! Pietūs pajūryje!

Šios akcijos kuponai arba laikas jau baigėsi :(

Tikriausiai artėjant savaitgaliui dauguma vyksite į Palangą? Ir tikrai kiekvienas Palangoje puikiai žino garsųjį klubą LAUKINIŲ VAKARŲ SALŪNAS – pramogų, geros nuotaikos ir šėlsmo sostinę. Šiandien kviečiame čia papietauti ar pavakarieniauti žymiai pigiau! Pramogaudami pajūryje nepamirškite ir pasistiprinti! Šiandien siūlome kuponą legendinio klubo LAUKINIŲ VAKARŲ SALŪNAS virtuvės populiariausioms picoms Palangoje už perpus mažesnę kainą, o kuponas galioja net iki rugsėjo 1 dienos!

Verta dėmesio, nes:

Atšilus orams ir vis skaisčiau ir ryškiau šviečiant saulutei, norisi pasideginti, pabūti prie jūros, linksmai praleisti laiką atsinaujinusiame pajūryje. Tikriausiai kiekvienas Palangoje puikiai žino garsųjį klubą „Laukinių Vakarų Salūnas“ – pramogų, geros nuotaikos ir šėlsmo sostinę. Šiandien kviečiame čia paragauti picų žymiai pigiau!

 • Klubas „Laukinių Vakarų Salūnas“ dirba jau nuo 1996 metų, todėl yra puikiai žinomas ne tik pajūrio gyventojams, bet ir svečiams iš kitų Lietuvos miestų. „Laukinių Vakarų Salūnas“ įsikūręs strategiškai geroje vietoje, Basanavičiaus gatvės pradžioje, todėl pro šalį praeina ir užsuka šimtai lankytojų. Klubas – vienas didžiausių visame pajūryje ir gali priimti net iki 1000 lankytojų!
 • Į klubą „Laukinių Vakarų Salūnas“ užsukusius svečius stebina unikalus interjeras: Žemaitijos etnokultūros detalės puikiai dera su moderniomis smulkmenomis ir amerikietišku „salūno“ įvaizdžiu. Tai turbūt vienintelis klubas, lankytojams siūlantis ypatingą naktinę programą kartu su Lietuvos estrados žvaigždėmis, prizais, konkursais bei nepamirštamais siurprizais iki pat ryto! Klube „Laukinių Vakarų Salūnas“ sėdint viduje ar lauko terasoje galima stebėti visą naktinę programą didžiausiuose pajūryje plazminiuose ekranuose. Svarbi žinia! Klube veikia internetinė svetainė, kur vietiniai gyventojai ar svečiai galės naudotis internetu ir žaisti kompiuterinius žaidimus.

Taigi, šįkart kviečiame užsukti į klubą „Laukinių Vakarų Salūną“ pasistiprinti! Įsigiję šį Kartu.lt kuponą, klube puotauti picomis galėsite net už 40 Lt! Klubo virtuvės meniu rasite platų picų pasirinkimą. Maistą lankytojai gali užsisakyti net nakties metu!

 • Taigi, kai šią vasarą pramogaudami Palangos mieste ar ilsėdamiesi pajūryje išalksite, nepraleiskite puikios progos užsukti pasistiprinti į legendinį klubą „Laukinių Vakarų Salūnas“, kur Jūsų lauks gardžiausios picos už perpus mažesnę kainą!

Šios akcijos kuponai arba laikas jau baigėsi :(


Komentarai
2
Informacija el. paštu: info@kartu.lt
Darbo laikas 8:20 - 16:50