Akcijos sąlygos

  • Vienas kuponas naudojamas vienai iš pateiktų paslaugų: katino kastracija arba katės sterilizacija.
  • Katės sterilizacijai reikia įsigyti  2 kuponus (kastracijai - 1 kuponas).
  • Su šiuo Kartu.lt kuponu suteikiama papildoma 20 Lt nuolaida kasmetiniams skiepams nuo virusinių ligų Jūsų augintiniui !
  • Prieš apsilankymą būtina išankstinė registracija telefonu: +37065057888.
  • Kuponas galioja: 2011-09-26 - 2012-01-01.

Pardavėjo kontaktai

AH Fiona - veterinarijos gydykla

S.Stanevičiaus g. 14 B, Vilnius

tel.: +37065057888, e.p.: fiona.vet.pagalba@gmail.com

Darbo laikas: I-V 12-18 val.,VI 11-15 val.

49 Lt už 100 Lt vertės katino kastraciją arba katės sterilizaciją (2 vnt. kuponų) veterinarijos gydykloje AH Fiona

Šios akcijos kuponai arba laikas jau baigėsi :(

Mylite katinus, auginate arba ketinate įsigyti? Tada šis pasiūlymas kaip tik Jums ! Pasirūpinkite savo mylimu, švelnučiu ir murkiančiu draugu! Sterilizuokite savo gyvūną, sumažinkite rūpesčių sau ir jam, taip pat, aplinkai, nes taip prisidedate prie benamių gyvūnų skaičiaus mažinimo ! Šį naudingą pasiūlymą Jums ir Jūsų gyvūnui paruošė veterinarijos gydykla AH FIONA - katino kastracija arba katės sterilizacija (įsigijus 2 kuponus) už retai pasitaikančią kainą žmonėms, kurie myli savo gyvūną, augina jį atsakingai, nori apsaugoti nuo kasmet ištinkančio streso, ligų ir rūpinasi savimi bei aplinka!

Verta dėmesio, nes:

  • Atsakingai  žiūrite į katės ar katino laikymą, rūpinatės gyvūno sveikata ir emocine būsena, saugote save ir aplinkinius.
  • Planuojate auginti gyvūną neveisimui. Sterilizacija ar kastracija neturi jokio ryškesnio poveikio jūsų augintinio charakteriui išskyrus tai, kad išnyksta lytinis potraukis bei su tuo susijusi elgsena; augintiniai taps meilesni ir žaismingesni.
  • Pooperacinė priežiūra labai paprasta - savo augintinį galite pasiimti namo jau tą pačią dieną, kai tik baigiasi narkozės poveikis. 

Katinai yra linkę įsivelti į konkurencines kovas su savo gentainiais, dėl patelių ir savo teritorijos ribų. Vyksta aršios kovos. Gyvūnai patiria traumas, užsikrečia vieni nuo kitų virusinėmis , parazitinėmis bei grybelinėmis ligomis. Kai kuriomis ligomis nuo sergančio gyvūno gali užsikrėsti ir žmogus. Be to, nekastruotas katinas šlapimu žymi savo teritoriją net ir kambaryje, o tai – nemalonus ir sunkiai panaikinamas kvapas.

Kačių ruja pasireiškia mažiausiai keletą kartų per metus, o kačiukus vesti jos gali nuo 6-7 mėn. iki pat gilios senatvės. Rujos metu katės elgesys labai pasikeičia – ji kniaukia, raičiojasi ant nugaros, tampa dirgli, gali būti agresyvi, gali pradėti šlapintis name ar bute. Nėštumas ir gimdymas yra savotiškas stresas gyvūnui ir šiaip neigiamai veikiantis faktorius. Didelis procentas vyresnio amžiaus nesterilizuotų patelių suserga pūlingu gimdos uždegimu – piometra. Klinikiniai šio susirgimo simptomai būna silpnai išreikšti, todėl į veterinarijos gydytoją savininkai su savo augintiniu paprastai kreipiasi tada, kai liga jau būna pažeidusi inkstus, kepenis ir pan. Gydymas šiuo atveju tik chirurginis – šalinama gimda ir kiaušidės.

Be to, moksliškai yra įrodyta, kad ankstyva sterilizacija iki minimumo sumažina pieno liaukos vėžio tikimybę, o velesnė sulėtina ligos progresavimą.

Ši operacija gali būti atliekama nuo 8 savaičių amžiaus. Be jokios abejonės, galima operuoti gyvūną ir tada, kai jį įsigijote jau suaugusį. Taip pat galima sterilizuoti individus, kurie jau turėjo palikuonių ir toliau nebus naudojami veisimui. Sterilizacija neturi jokio ryškesnio poveikio jūsų augintinio charakteriui išskyrus tai, kad išnyksta lytinis potraukis bei su tuo susijusi elgsena. Be to, daugelis savininkų pastebi, kad jų augintiniai tapo meilesni ir žaismingesni.

Visos operacijos, atliekamos

Su bendra narkoze, yra susijusios su tam tikra rizika. Apie tai išsamiau jums paaiškins veterinarijos gydytojas. Prieš operaciją gyvūnas turi būti nešertas mažiausiai 12 val.

  1. Kastracija atliekama patinams – prapjaunama mašnelė ir pašalinamos sėklidės.
  2. Sterilizacija yra patelės gimdos ir kiaušidžių pašalinimas.

Savo augintinį galite pasiimti namo jau tą pačią dieną, kai tik baigiasi narkozės poveikis. Pooperacinė priežiūra labai paprasta nes nebus jokių išorinių siūlų , nereikės katytės rengti ar kitaip saugoti. Nereikės atvykti dar kartą nuimti siūlų, nereikės dar kartą stresuoti gyvūno.


Šios akcijos kuponai arba laikas jau baigėsi :(


Komentarai
2
Informacija el. paštu: info@kartu.lt
Darbo laikas 8:20 - 16:50