Akcijos sąlygos

 • Kuponas galioja: 2011-08-29 - 2011-09-29.
 • Kuponų galite įsigyte neribotai, kiek spėjate.
 • Su kuponu įsigyjate naujos kartos deginto molio pudrą „Egipto žemė“ (14 gr.) su specialiai jai pritaikytu natūralių šerelių teptuku.
 • Kuponas į prekes keičiamas Donelaičio g. 40, Kaune.
 • Pristatymas visoje Lietuvoje nemokamas.
 • Kai „Medikatus“ paruoš siuntinį ir perduos jį paštui, klientui atsiųs patvirtinamąjį laišką.
 • Siuntinys, pagal Lietuvos pašto reglamentą, adresatą Lietuvoje pasiekia per 5 darbo dienas.
 • Visą atsakomybę už siuntinio pristatymą, vėlavimą ir kt. prisiima „Lietuvos paštas“.
 • Jei per nurodytą laiką negaunate siuntinio, kreiptės į „Medikatus", kuris nurodys Jūsų siuntos nr., jį padiktavus pašte, gaunama informacija kur siuntinys yra, ir kodėl nepristatytas ar t.t.

Pardavėjo kontaktai

„Medikatus"

Donelaičio g. 40, Kaunas (Darbo laikas: I-V 9-18val.)
sandra@medikatus.lt, 861466011.

www.medikatus.lt

79 Lt už 140 Lt vertės grožio rinkinį: naujos kartos deginto molio „Egipto žemė“ (14 gr.) su natūralių šerelių teptuku ir pristatymu!

Šios akcijos kuponai arba laikas jau baigėsi :(

Naujos kartos deginto molio "Egipto žemė" (Egyptian Earth®) savo sudėtyje neturi parabenų, naftos produktų (parafinum liquidum, mineral oil), silikono (dimethicone) ir yra visiškai nepanaši į presuotą pudrą ar skaistalus. Išskirtinė šviesiai ruda Egipto žemės pudros spalva suteikia odai natūralų saulės įdegio atspalvį (tinka net ir labai šviesiai odai). Neįtikėtinas pasiūlymas besiruošiant naujajam auksiniam sezonui ir kartu su juo naujiems darbams ir iššūkiams! Palepinkite save ir kitus tuo, kas tikra! Net 14 g. pakuotėje, pristatymas visoje Lietuvoje Jūsų nurodytų adresu. Gavę iškart galėsite išbandyti, nes kartu gausite ir natūralių šerelių teptuką. Egipto žemės dėka kurkite savo grožio ritualus!

Verta dėmesio, nes:

 • Be parabenų ir naftos produktų ir silikono, todėl būsite graži ir svarbiausia nekenskite savo sveikatai !
 • 14 gramų pakuotė, kurios užteks ilgam, pamiršite grožio priemonių "pasibaigimo rūpestį" !
 • Matinė, neblizgi - naturalaus įdegio spalvos ! Atrodysite sveikai įdegusi, o ne dirbtinai padengusi veidą grožio priemone.
 • Lengviau pasiima teptuku, lygiau dengiasi ant odos, netepa drabužių,  išlieka ilgesnį laiką !
 • Kartu įsigyjate specialų šiai grožio priemonei skirtą natūralių šerelių šepetėlį, todėl visą komfortą pajsusite iškart.
 • Visoje šalyje pristatymas nemokamas - ten kur Jūs pageidausite!
   

Egyptian Earth ® - Egipto žemė ®  - Saulės įdegis be saulės! Naujos kartos patentuota Egipto žemės deginto molio pudra gaminama Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Naujos kartos deginto molio Egipto žemės pudra savo sudėtyje neturi parabenų, naftos produktų (parafinum liquidum, mineral oil), silikono(dimethicone) ir yra visiškai nepanaši į presuotą pudrą ar skaistalus. 

Išskirtinė šviesiai ruda Egipto žemės pudros spalva suteikia odai natūralų saulės įdegio atspalvį (tinka net ir labai šviesiai odai).

Egyptian Earth ® - Egipto žemė ® – tai degintas molis, praturtintas proteinais, aliejais ir vitaminais. Jie suteikia odai lygumo ir glotnumo, padeda pasisavinti drėgmę, veikia kaip antioksidantas ir neužkemša porų. Patartina naudoti ir vasarą, kaip apsaugą nuo kenksmingų saulės spindulių.

Naudojimas: Teptuko dėka jau su pirmu brūkštelėjimu, ant odos atsiduria toks  Egipto žemės pudros kiekis, kiek reikia veidui padengti. Pakartotinai dengiant odą, legvais sluoksniais vieną po kito, įdegio efektas stiprėja. "Egipto žemės" pudra yra matinė, neblizgi  todėl naudojama ir kasdieniniam ir profesionaliam makiažui.

Kartu su šia puikia universalia kosmetikos priemone, Jūs įsigyjate ir specialių šepetėlį! Natūralūs ir labai minkšti šepetėlio šereliai sukūrti tobulam makiažui. Tobulai tinka Egipto žemės pudrai ar skaistalams. Nedirgina odos, tolygiai ir gerai paskirsto. Patogu ir paprasta juo naudotis.

Gamintojas JAV kompanija „Colora".

Sudėtis: Cornstarch, Titanium dioxide, Iron oxides (red, yellow, black), Mica, Fragrance.

Graži, spinduliujanti, pasitikikinti savimi, tausojanti sveikatą, ekonomiška ir praktiška! Paskubėkite!


Šios akcijos kuponai arba laikas jau baigėsi :(


Komentarai
2
Informacija el. paštu: info@kartu.lt
Darbo laikas 8:20 - 16:50