Akcijos sąlygos

  • Kuponas galioja  2012 06 04 - 2012 07 25;
  • Būtina išankstinė rezervacija telefonu 8 61658829;
  • Atvykę nepamirškite ir Kartu.lt kupono! :)

Pardavėjo kontaktai

Grožio studija

Teatro g. 11-16 Vilnius
Meistrė Viktorija Kulagina
Tel.nr. 8 61658829

48 Lt už 110 Lt vertės pilną šilkinių blakstienų Deluxe Lashes priauginimą!

Šios akcijos kuponai arba laikas jau baigėsi :(

Mielos moterys, koks yra mėgstamiausias Jūsų aksesuaras? Ar kada nors pagalvojote, jog juo gali tapti...Jūsų žvilgsnis! Pamirškite varginančias pastangas rytais ir ypatingai - vakarais, pamirškite tuziną įvairiausių priemonių, skirtų pailginti, pastorinti, užriesti blakstienas. Šiandieną turime puikų pasiūlymą kiekvienai damai - lengvos, minkštos, tankios blakstienos vos per keletą valandų! Lai kiekvienas susitikimas prasideda kerinčiu žvilgsniu!

Verta dėmesio, nes:

  • Norite mažiau laiko skirti kasdieniam makiažui;
  • Svajojate turėti tankias, ryškias blakstienas;
  • Svajojate apie išraiškingą, gilų, kerintį žvilgsnį;

Nedvejokite - šis pasiūlymas būtent Jums!

Deluxe Lashes - tai tik profesionalios ir kokybiškos blakstienų priauginimo priemonės, pagamintos pagal specialų Deluxe Lashes užsakymą, remiantis naujausiomis amerikiečių technologijomis, Japonijoje. Procedūra yra neskausminga ir maloni, o priaugintos blakstienos Jūsų žvilgsnį padarys išraiškingesnį, paslaptingesnį ir gražesnį. Procedūros metu galite tiesiog atsipalaiduoti ir ilsėtis.

Blakstienų ilgis tankumas ir diametras yra parenkamas pagal Jūsų pageidavimus. 

Procedūra trunka apie pusantros valandos, tuo metu klientė guli užmerktomis akimis. Tokios procedūros metu nejaučiami jokie nemalonūs pojūčiai. Apatinės blakstienos specialia silikonine pagalvėle atskiriamos nuo viršutinių. Tuomet naudojant specialius klijus prie kiekvienos natūralios blakstienos klijuojama po vieną dirbtinę blakstieną. Šilkinė blakstiena priauginama prie natūralios blakstienos kuo arčiau voko, taip padarant priauginimą nepastebimą žiūrint plika akimi. 
 
Po procedūros blakstienos atrodo itin natūraliai, kokybiškai priauginus kiekvienas plaukelis lieka atskiras, nesulipintas su kitomis blakstienomis.
Tik profesionaliai priauginant blakstienas pasiekiamas maksimalus rezultatas- ant akies sutalpinama apie 100-150 blakstienų, procedūra atliekama steriliai, blakstienų neliečiant rankomis, nesulipinant blakstienų vienos su kita, jos laikosi ilgiau ir papildymai daromi rečiau

Šios akcijos kuponai arba laikas jau baigėsi :(


Komentarai
2
Informacija el. paštu: info@kartu.lt
Darbo laikas 8:20 - 16:50