Akcijos sąlygos

Pardavėjo kontaktai

33 Lt už 57 Lt vertės rinkinį „Egipto žemė“ (23g) su kosmetiniu teptuku iš Medikatus.lt

Šios akcijos kuponai arba laikas jau baigėsi :(

Saulės įdegis be saulės! Egipto žemė pasaulinio lygio prekės ženklas. “Egyptian Compact” (“Egipto žemės kompaktinė pudra”) pagaminta Vokietijoje. Saulės įdegis be saulės. Egipto žemės pudros išskirtinis bruožas – produkto konsistencija, tai tarsi tarsi iš oro nuleista substancija, puri, šilkinė, visiškai nepanaši į presuotą pudrą ar skaistalus. Išskirtinė ir produkto spalva, prisitaikanti prie odos tipo.

Verta dėmesio, nes:

“Egyptian Compact” (“Egipto žemės kompaktinė pudra”) pagaminta Vokietijoje. Saulės įdegis be saulės. Egipto žemės pudros išskirtinis bruožas – produkto konsistencija, tai tarsi tarsi iš oro nuleista substancija, puri, šilkinė, visiškai nepanaši į presuotą pudrą ar skaistalus. Išskirtinė ir produkto spalva, prisitaikanti prie odos tipo.

Suteikia odai lygumo ir glotnumo, padeda pasisavinti drėgmę, pasižymi puikiomis tolygiai pasiskirstančiomis, drėkinančiomis ir maitinančiomis savybėmis, drėkina odą ir veikia kaip antioksidantas. Sudėtyje nėra komponentų apsaugojančių nuo saulės spindulių.

Vokiška Egipto žemė dovanos individualų atspalvį ir grožį. Teptuko dėka jau su pirmu brūkštelėjimu, ant odos atsiduria toks jos kiekis, kiek reikia veidui padengti. Dengiant odą pakartotinai, vieną po kito sluoksniu, įdegio efektas stiprėja, oda neblizga, nepraranda gaivios išvaizdos.

Naudojama ir kasdieniniam, ir profesionaliam makiažui. Oda taps įdegusi, aksomiškai švelni, skaisti ir gaivi be saulės.

“Egyptian Compact” (“Egipto žemės kompaktinė pudra”) - Pabandę šį produktą vieną kartą, prie jo grįšite dar kartą ir dar kartą. Tai taps kasdienybe ir gyvenimo būdo dalimi.

Daugiau informacijos apie šį produktą

http://medikatus.lt/lt/egipto-zemes-pudra-23-gr

Akcijos sąlygos:

Kuponas galioja 1 mėnesį iki 2010 12 28.

„Testerinis“  įpakavimas - 23 gr.

Atsiimti prekę galima šiose vietose:
- Pušų g. 36 grozio salonas VIVO VILNIUS (tel. pasiteiravimui 8 637 52237).
Donelaicio 40-2 KAUNAS (tel. pasiteiravimui:  8 614 66011)


Šios akcijos kuponai arba laikas jau baigėsi :(


Komentarai
2
Informacija el. paštu: info@kartu.lt
Darbo laikas 8:20 - 16:50